Formularz wyszukiwania
Muzeum w Rybniku
logo - Biuletyn Informacji Publicznej

Organizacja

Kierownictwo

Dyrektor
dr Bogdan Kloch
kloch@muzeum.rybnik.pl
tel. 32 4327460

 

Skargi i wnioski Dyrektor przyjmuje:
w poniedziałki w godz. 14.00-15.30 oraz we wtorki w godz. 11.00-12.00

 

Administracja, działy i pracownie Muzeum

przyjmują strony od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-14.00

 

Kierownik administracyjny
mgr Michał Zydek
zydek@muzeum.rybnik.pl
tel. 32 4327460

 

Główna Księgowa
Urszula Janowska
janowska@muzeum.rybnik.pl
tel. 32 4327463

 

Kierownik Działu Historii i Kultury Regionu
mgr Aleksandra Grabiec
starszy kustosz
grabiec@muzeum.rybnik.pl
tel. 32 4327466

 

Kierownik Działu Historii Rzemiosła
dr Elżbieta Bimler-Mackiewicz
kustosz dyplomowany
mackiewicz@muzeum.rybnik.pl
tel. 32 4327476

 

Kierownik Działu Dokumentacji, Edukacji i Promocji
mgr Sławomir Studnik
starszy kustosz
studnik@muzeum.rybnik.pl
tel. 32 4327465

 

Biblioteka
mgr Justyna Czorny
kustosz
czorny@muzeum.rybnik.pl
tel. 32 4327465

Rejestr zmian:
Data Użytkownik Rodzaj Opis
2016-02-19 Sławomir Studnik Modyfikacja Dodanie załącznika
2015-08-31 Sławomir Studnik Modyfikacja Aktualizacja danych pracowników
2013-07-04 Sławomir Studnik Modyfikacja Publikacja pliku "Regulamin organizacyjny"
2010-09-17 Sławomir Studnik Modyfikacja zmiany nr. tel.
2008-08-29 Sławomir Studnik Modyfikacja zmiana e-mali
2007-10-12 Sławomir Studnik Modyfikacja aktualizacja stanowisk
2006-01-06 Sławomir Studnik Modyfikacja Zmiany nr telefonów
2006-01-06 Sławomir Studnik Modyfikacja zmiana adresów e-mail
2005-01-05 Sławomir Studnik Modyfikacja Zmiana danych dyrektora Muzeum
2003-07-04 Sławomir Studnik Modyfikacja edycja hiperłączy
2003-07-04 Sławomir Studnik Modyfikacja Edycja hiperłacza
2003-07-03 Sławomir Studnik Publikacja
2003-07-03 Sławomir Studnik Modyfikacja edycja hiperłączy
2003-07-03 Sławomir Studnik Modyfikacja poprawianie literówek
Wyświetleń: 4981