Formularz wyszukiwania
Muzeum w Rybniku
logo - Biuletyn Informacji Publicznej

Rada Muzeum

Skład Rady Muzeum kadencja 2016-2019

 Anna Gruszka - Przewodnicząca Rady - Radna Miasta Rybnika
 dr Michał Kapias - Sekretarz Rady - pracownik Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach,
 Piotr Masłowski - Zastępca Prezydenta Miasta Rybnika,
 Krzysztof Kluczniok - pracownik samorządowy Urzędu Gminy Lyski,
 Stanisław Dzierżęga - Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa - Rybnik,
 dr hab. prof. Zbigniew Kadłubek - pracownik Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach,
 dr hab. Agnieszka Adamowicz-Pośpiech - pracownik Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach,
 ks. dr Grzegorz Olszowski - proboszcz parafii św. Antoniego w Rybniku,
 dr Marek Profaska - Wicestarosta Powiatu Rybnickiego.

 

Skład Rady Muzeum kadencja 2012-2015

Anna Gruszka – Przewodnicząca Rady

Krzysztof Kluczniok – Zastępca Przewodniczącego Rady

Piotr Kuczera – Sekretarz

dr Agnieszka Adamowicz-Pośpiech

Stanisław Dierżęga

dr hab. Zbigniew Kadłubek

dr Norbert Mika

Ewa Ryszka

Andrzej Żylak

Załączniki:
Rejestr zmian:
Data Użytkownik Rodzaj Opis
2017-03-07 Sławomir Studnik Modyfikacja Modyfikacja treści
2016-05-24 Sławomir Studnik Modyfikacja Modyfikacja treści
2016-03-01 Sławomir Studnik Modyfikacja Modyfikacja treści
2016-03-01 Sławomir Studnik Modyfikacja Modyfikacja treści
2016-03-01 Sławomir Studnik Modyfikacja Modyfikacja treści
2016-03-01 Sławomir Studnik Modyfikacja Modyfikacja treści
2016-02-05 Sławomir Studnik Modyfikacja Modyfikacja treści
2016-02-05 Sławomir Studnik Modyfikacja Modyfikacja treści
2015-08-31 Sławomir Studnik Modyfikacja Modyfikacja treści
2015-03-19 Sławomir Studnik Modyfikacja zmiana składu Rady Muzeum
2012-03-19 Sławomir Studnik Publikacja
Wyświetleń: 2869